Sekretärinnen - Überleben von 9 bis 5

Epizoda 04 - Daňová kontrola/Wahrheit im Büro

22. května 2017 v 22:23 | Tina11

Firmu čeká daňová kontrola. Bohužel se o ní všichni dozvěděli pozdě a tak celá firma v hektice chystá potřebné dokumenty a šéfové se samozřejmě snaží nějak sprovodit ze světa účty, které rozhodně nemohou být považovány za oprávněně vynaložené náklady. K tomu má Berger problémy doma, neboť jeho syn Tristan nedostal doporučení na gymnázium. Manželka šílí a Katja to má vše urovnat a zařídit. Protože Katja zjistí, že Schoner si nechal podvodně od Bergera schválit vylepšení služebního vozu, napadne ji, že si podobně nechá od Schonera schválit příspěvek pro Tristanovu školu. Škola dostane příspěvek na novou prolézačku a Tristan doporučení na gymnázium. Berger je nadšený. Všichni oslavují. Nakonec zavolá věčně nepřítomný pan Eckes aby jim řekl, že kontrola bude až za měsíc. Odložil ji a zapomněl jim to oznámit.

fotky také najdete zde:

Epizoda 03 - Jeden z nás/Einer von uns

22. května 2017 v 22:16 | Tina11

Ve firmě se blíží výroční hodnocení vedoucích pracovníků. Každý zaměstnanec má napsat posudek na svého šéfa. Zprvu se zdá, že na celé čáře zaboduje Schoner. Katja ale přesvědčí Bergera, aby změnil svůj přístup, neboť se chystá fůze se Sendwichmaker a ty bude zajímat, jak si na tom Berger u zaměstnanců stojí. Berger si tedy celou věc vezme za svou. V hodnoceních Schonera porazí, ale nadále zůstává milý až vlezlý a zaměstnanci z něj pomalu šílí. Když už je situace zcela neúnosná, všichni se obrátí na Katju, aby s tím něco udělala.

fotky také najdete zde:

Epizoda 02 - První úspěch/ Die perfekte Sekretärin

10. května 2017 v 20:01 | Tina11

Společnost "Sluneční toasty" čeká návštěvu z USA. Chtějí dostat velkou zakázku od americké firmy Sendwichmaker. Katjin šéf Bergr si chystá složitou šroubovanou prezentaci, ale bohužel nestihne do firmy na schůzku dorazit včas. Protože Katja zná celou Bergrovu prezentaci nazpaměť, rozhodne druhý ředitel Schoner, že prezentaci spolu s ním přednese Katja. Nicol a Melanie jí mají pomoct s přípravou. Američané jsou z počátku ironičtí a dělají si z Katji legraci. Katja tedy zavrhne celý projev a řekne jim pravdu. Že je pouhá sekretářka a že byla během dvou hodin kolegy připravena, aby předvedla celou prezentaci. To je přeci jasný důkaz, že právě firma Sluneční toasty je dostatečně flexibilní a profesionální, aby s ní Američané uzavřeli obchod. A přesně tak to taky dopadne. Berger nakonec dorazí a spolu s Schonerem oslavují úspěšné uzavření obchodu.

fotky také najdete zde:

Epizoda 01 - První den/Die Neue

24. dubna 2017 v 19:13 | Tina11


Potrhlá Katja zoufale hledá práci, když jí zavolá kamarádka Tina, že u nich ve firmě právě zemřel zaměstnanec podatelny, ať si pospíší, že jeho místo je dosud volné. Shodnou náhod však personální šéf firmy Katju pošle na místo sekretářky jednoho z ředitelů, cholerika Bergera. Katja má v kanceláři dvě kolegyně, Nicole a Melanii, které ji od začátku nesnáší a doufají, že ji Berger co nejdříve vyhodí. Což tak vypadá, protože jako první akce se Katje podaří prozradit Bergerově přítelkyni, že Berger stále žije se svou manželkou. Katja však vše urovná a přesvědčí Bergera, aby ji zaměstnal. Ten jí svěří do rukou management svého celého soukromého života, na oplátku chce, aby mu Katja byla permanentně ve dne v noci k dispozici. To Katja s nadšením slíbí.

fotky také najdete zde:

Sekretärinnen - Überleben von 9 bis 5/Sekretářky (2013)

24. dubna 2017 v 19:03 | Tina11

  • sitcom ukazuje, jak to chodí na německých úřadech
  • Katja, která nastupuje na místo v podatelně. Katja to nemá lehké - cholerický šéf, neshody v rodině a intriky
  • sexbomba NIcole a nejistá Melanie, která ztratila srdce svého šéfa

Obsazení:
Ellenie Salvo González - Katja Neumann
Nina Vorbrodt - Melanie Weigand
Susan Hoecke - Nicole Sane
Thorsten Feller - Markus Schoener
Jochen Horst - Wolf Berger

Dagmar Sachse - Frau Dropp
 
 

Reklama