Červen 2012

Patrik

20. června 2012 v 18:46 | Tina11 |  Rodinný příslušníci

Herec: Paul Richter
Epizoda: "Výše, dále, rychleji"
Série: 15.řada
Role: bratr policistky Jenny Dorn

Patrik závodně jezdí cyklistiku. V centru Kolína se konal cyklistický závod, kam přišla fandit i dálniční policie. Na závodech se objeví mrtvola cyklisty, cyklistu srazil kolem jedoucí auto. V průběhu vyšetřování se vyjasňuje, že Patrik je Jennyn bratr, který je hvězdou cyklistiky. Patrik je ještě zapleten do obchodů s dopingem.

!! PROSÍM NEKOPÍRUJTE !!

Jan&Indira (díl Extrém,8.řada)

20. června 2012 v 17:59 | Tina11 |  Láska&vztahy
Indrira provozuje se svým bratrem jeden malý obchůdek s náhradními díly pro automobily. Ale sourozenci mají ještě něco zalubem - vykrádají banky a pořídají nelegální závody aut. Do jejich party se dostává Jan s autem Lucy, která patří Hartmutovi. Jan v závodech Lucy prohrává, ale nakonec se jí podaří vrátit do rukou Hartmuta. Indira je vděčná za záchranu, když na jeden nelegální závod přijela policie, Jan jí z toho odvezl pryč. Ale její bratr nějakou pifku na Jana. Jeden večer se Indira dozvídá, že Jan je od policie. Indira se svým bratrem přepadávají další banku a jejich cesta končí v kamenolomu, kde se oba dva rozhodnou, že ukončí své životy. Jejich auta padá ze srázu. Jan odchází od policie.


Jan&Sandra (díl Zhrzená láska,8.řada)

20. června 2012 v 17:56 | Tina11 |  Láska&vztahy
Sandra studuje policejní školu v Kolíně, kam docházejí přednášet Semir s Janem. Jan tají vážný zvtah se studentkou Sandrou. Když Jan se Semirem jedou po dálnici náhle jim exploduje airbag a způsobili nehodu. Později se Jan přiznává ke svému románku se Sandrou, která Jana unese do svého úkrytu. Proč to? Sandra se nemohla vyrovnat s tím, že se ní Jan rozešel. Sandra po této situaci se dostává do takové silného stavu psychózy, že se neví, co vše provede.Člun na dálnici (díl Konec světa,14.řada)

19. června 2012 v 16:50 | Tina11 |  Neobvyklé věci na dálnici
v pilotním filmu "Konec světa" se Semir s Benem projížděli na člunu po jednom jezeru v blízkosti dálnice. Aby unikli pachatelům, kteří po nich šli, najeli na rampu a člun vletěl na dálnici.


Sabine Kröger

18. června 2012 v 19:12 | Tina11 |  Ostatní postavy

Herečka: Dana Golombek
Epizoda: "Není cesty zpátky"
Série: 10.řada
Role: kamarádka sekretářky Andrey Schäfer

Sabine a její muž pořádají oslavu jejich dcerky Tiny. Na tuto oslavu je pozvána i Andrea, kde je poctí svou návštěvou. Sabine se dozvídá z dopisu, že jejich střecha nad hlavou je v ohrožení a že takový luxus si nemůžou dál dopřávat. Její muž společně se svým kolegou z práce přepadávají transporty s penězi. Sabine v domě nachází věc, kterou neměli nikdy najít. Zavolá tak Andree, aby ji poradila, co dál. Andrea přijíždí za Sabinou, kde je nachází Sabinin muž, který je zpoutá. Pak je osvobozují Semir s Tomem. Sabinina muže zastavují tím, že má rodinu,....... Aby nespáchal sebevraždu před očima komisařů.

!! PROSÍM NEKOPÍROVAT !!

Jörg Halbert

18. června 2012 v 19:04 | Tina11 |  Ostatní postavy

Herec: Ralph Willmann
Epizoda: "Krtek"
Série: 4.řada
Role: komisař z Kolína a dávný přítel šéfky Anny Engelhardt

Tom se Semirem vyšetřují případ - přepad transportéru, kde měli komisaři plno otázek. Na výpomoc přijíždí komisař z Kolína Jör Halbert.Anna byla šťastna bez sebe, když se po několika letech potkala se svým starým známím. Jörg a Anny nebyli v minulosti nejem přáteli. Anně pořád nejde do hlavy, proč před několika lety stáhl výpověď protijednomu člověku. Schrothův bratr Manfred vlastně vůbec ve voze neseděl. Tento omyl stál Mitscherlicha život. Šlo o špatné informace od spřízněné duše od policie. Oním špiclem není nikdo jiný než Jörg Halbert, který tváří v tvář smrti přislíbil gangsterovi spolupráci. Vše Anně dochází, když je unesen syn Jörga a přemlouvá Jörga ke spoluráci. Tom a Semir musí tak zaránit Halbertovi, aby jednal na vlastní pěst.

!! PROSÍM NEKOPÍROVAT !!

Boris Neumann

18. června 2012 v 18:54 | Tina11 |  Ostatní postavy

Herec: August Schmölzer
Epizoda: "Ztracené vzpomínky"
Série: 4.řada
Role: kamarád vrchního komisaře Semira Gerkhana

Fotogalerie: ZDE

Ústřední postavou Semirův bývalí kolega Boris Neumann, který je obviněn z vraždy jeho manželky v hotelu. Semir je proti tomu, že by Boris zabil svou manželkou, ale Tom si myslí opak. Nakonec se ukáže za tím vším byla přítelkyně Sandra. Boris při menší nehodě na dálnici ztratil pamět a tak si těžko vzpomíná na události, které stali. Ale všechno pomaloučku se mu vrací a ve vrtulníku Boris poznává svého partnera Semira.

!!PROSÍM NEKOPÍROVAT!!

Trocha moje tvorby

18. června 2012 v 16:20 | Tina11 |  Moje tvorba
přikládám trochu mé grafiky, kterou jsem dělala na neexistující blog o Lady GaGa a Britney Spears. Udělala jsem ikonky a bannery. Musím říct, že se mi povedly.
11.06.-17.06.2012

18. června 2012 v 14:44 | Tina11 |  Náštěvní kniha+Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (11.6. 2012 - 17.6. 2012) je:
Pondeli: 123
Utery: 148
Streda: 143
Ctvrtek: 154
Patek: 104
Sobota: 99
Nedele: 112

Celkem: 883