Únor 2011

Lady GaGa - Born This Way

28. února 2011 v 21:44 | Tina11 |  My songs


Hlášky - 4. řada (Slepá láska)

28. února 2011 v 17:48 | Tina11 |  Průpovídky
Semir: Tak vy si myslíte, že vám to projde s tim vašim nic neřeknu bez svého právníka!
Vyslíchaní: smích
Tom: On tě ten smích přejde blbečku! a bere do ruky kalkulačku
Tom: Překročení povolené rychlosti, poškození majetku, napadení, urážka státního činitele, těžké ublížení na zdraví, případně pokus o zabití, a tak dále a tak dále... to dělá přibližně... ajajajajaj vylezete z basy pěkně starý - předhodí před vyslíchané kalkulačku s výsledkem

Hlášky - 4. řada (Nepříjemné překvapení)

28. února 2011 v 17:48 | Tina11 |  Průpovídky
Tom: Ale, ty se chceš dát přeložit? Ty chceš k zemský kriminálce?
Semir: Ne, ne, ano! Ještě nevim, zatim nevim!
Tom: Jen tak náhodou se dozvím, že můj kolega chce odejít k zemský kriminálce?
Semir: Zavčas bych ti o tom řekl!
Tom: Jo jasně chápu - v pořádku!
Semir: S tebou to nemá nic společnýho! Sám ještě nevim! Kam jdeš?
Tom: Na dostihy!
Semir: Vlastníte řidičský průkaz? - Né, honím se za lumpama na kole!


21.2.-27.2.2011

28. února 2011 v 17:00 | Tina11 |  Náštěvní kniha+Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (21.2. 2011 - 27.2. 2011) je:
Pondeli: 167
Utery: 154
Streda: 179
Ctvrtek: 182
Patek: 189
Sobota: 176
Nedele: 186

Celkem: 1233

Novinky na blogu

27. února 2011 v 17:46 | Tina11 |  O majitelkách
Tak jsem ráda, že konečně fungují obrázky. A že také udělali na zpátek rubriky, jak byli před tím. Podle abecedy to bylo sice hezký, ale pro mě úplně nepraktický.

Tak o jaké novinky se to jedná: smazala jsem všechny rubriky - Odpadkový koš a z toho udělala jednu velkou popelnici na všechno. A nějaké články jsem tam z rubriky nechala a akorát přehodila sem. Pak jsem zrušila rubriku Alex Brandter, který patří do KR A AFC11, je to zbytečené mít dvě rubriky pro jednoho herce, když dávám vše do rubriky Gedeon Burkhard. Takže když budete něco hledat k Alexanderovi Brandtnerovi alias Gedeon Burkhard jdetě rovnou rubriky GB v roz. K11. Ještě zruším rubriky Tipy na výlety,..... k těmto účelům mi slouží můj druhý blog - http://danca-tina11.blog.cz, kde budou takové zajímavosti okolo cestování, zajímavostem, jídlu,....... k daným státům či kontinetům či Česká republika. Na tomto bločku mi bude pomáhat mé SBško Katrina. Ale pokud by jste měli nějaký ten typ na výlet či dovču, můžete se ozvat na emaily: Tina@email.cz anebo 18Verunka18@centrum.cz . Ještě dodělám nějaké obrázky k rozcestníkům.

Seriály tipu Tudorovci, Knight Rider 2008,.... prozatím zůstávají, třeba je postupem času vymažu, ale to asi nehrozí. Moje velké oblínkyně Britney Spears a Lady GaGa, prozatím také na blogu zůstávají, nechci si dělat kvůli tomu další blog, stačí když budu mít tyto dva. K těmto rubrikám se budu věnovat o víkendech a přes týden se budu snažit dávat věci okolo AFC11 a Rexe. Kvůli tomu jsem si taky dělala blog a Britney a GaGu jsem si přidala později s tím, že si nebudu dělat zbytečně další blog - takže hlavní témata toho blogu jsou: ALARM FÜR COBRA11, KOMMISSAR REX, BRITNEY SPEARS A LADY GAGA.
Tak to bude prozatím všechno. Vaše majitelka Tina11

(avatar by webmiss Tina11)


Film: Zázrak lásky (Das Wunder der Liebe) 2006

27. února 2011 v 17:13 | Tina11 |  Katja Woywood


Obsah:
Elisabet Romm se rozhodla, že opět začne od nuly. Atrkativní a slušný Bert, který vlastní krámek se starožitnostmi je oslepen láskou Elisabet. A tak se i stalo, že se vezmou. V jejich velký den se stalo nečekaná věc, že Bert u matričního soudu dostal Bert infarkt a na místě byl mrtvý. Elisabet je z toho úplně špatná, že její milovaný přítel je po smrti. Elisabetu se pokouší utešit její dcera Isabel, ale to zase je proti tomu Isabelin manžel, že chce pomíhat své matce. A tak se Elizabeta zbalila kufry a cestuje na řecký ostrov Santorini, kde se našla práci v klenotnictví. Na ostrově žije s hospodyní Daphne. Ve starých špercích najde zalíbení a práce v klenotnictví jí moc baví. Ale majitel klenotnictví Konstantit nachází zalíbení v Ellisabetě. Ale Elizabeta přiznáví, že je zamilovaná do Konstantina, že je daleko od svého domova. Ale to všechno překonává se synem Konstantina - Meander s jeho ženou Katarinou. Meander a Katarina mají strach o dědiství, a pokoušejí se o vypuzení Elizabety od Konstantina.

Seriál: Donna Leon (Wie durhc ein dunkles Glass) 2007

27. února 2011 v 16:48 | Tina11 |  Tom Beck
  • Zde si Tom Beck zahrál postavu Sergia

obsah:
Komisař Brunetti a jeho pomocník Sergente Vianello, nacházejí mrtvolu ve vysoké peci sklárny mrtvolu muže, který byl majitelem sklárny. Začátek vyšetřování ukázalo, že majitel sklárn nebyl moc oblíbený mezi zaměstnanci akór noční hlídky. Také byl lidem trnem v oku, protože neplatil účty. Ani jeho dcera moc netruchlí otcovu smrt a hned natupuje na otcovo místo. Ale ve firmě se šušká, že jí otec vydědil. A zanedlouho komisař Brunneti vyšetřuje další vraždu a více přichází na kloub, proč to všechno.