Modré z neba: Slávkovi sa splnil sen, spoznal Semira z Kobry 11

25. března 2010 v 13:12 | Tina11 |  Erdogan Atalay
Vím, že tento článek je dosti starý a je asi tak už skoro rok a něco, ale jak jsem zjistila, že mi to nějak chybí na mém bločku a myslím si, že by to tu nemělo chybět. Použila jsem dva zdroje - slovenský časopis cas.sk a cobra11.estranky.cz. Také najdete videojko, aby jste si to mohli připomenout, o co šlo. Vaše kořbice Tina11

obrázek
Vďaka relácii Modré z neba sa Slávko stretol so svojím najobľúbenejším seriálovým hrdinom, policajtom Semirom zo seriálu Kobra 11. Hrá ho nemecký herec Erdogan Atalay (42). Malý Slávko má epilepsiu a detskú mozgovú obrnu a hrozilo mu, že bude telesne i mentálne zaostalý. Vďaka starostlivosti rodičov sa však jeho stav výrazne zlepšil. Dnes chodí do normálnej školy a je na nerozoznanie od ostatných detí. Jeho najväčšou vášňou je seriál o diaľničnej polícii Kobra 11, v ktorom obdivuje hlavne Semira ako najlepšieho policajta na svete . Zásluhou rodičov, ktorí snívali sen spolu so Slávkom, sa v nemeckom Aachene stretol seriálový ochranca zákona so svojím obdivovateľom. "Je to synov splnený sen. Erdogan Atalay je úžasný, nechcel sa so Slávkom rozlúčiť, venoval sa nám 3 hodiny a všetci sme nadšení," hovorí dojatá Slávkova mama. Chlapček si spolu so svojím idolom vyskúšal niektoré kaskadérske kúsky a čakalo ho aj množstvo ďalších prekvapení.

Slovenskému chlapečkovi Slávkovi je osm, na svět přišel předčasně, je postižený dětskou mozkovou obrnou a epilepsií. Jeho největší vášní je německý seriál Alarm für Cobra 11 a úplně zbožňuje jeho hrdinu Semira. Je to pro něj nejlepší policista na světě. Vždy si přál se s ním setkat a podařilo se.
K setkání došlo v německém Aachenu. Díky slovenskému televiznímu pořadu "Modré z neba" prožil Slávko natáčení s představitelem Semira, Erdoganem Atalayem. Ten pozval chlapce na oběd, Slávko s ním zažil i malou kaskadérskou jízdu autem. Také se seznámil se Semirovým novým partnerem. Největší překvapení ho čekalo na konec. Od svého hrdiny dostal model auta ze seriálu a ve studiu pak na něj čekala Semirova pravá bunda.
obrázek
video:(ve slovenštině)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama